A52 TV
ORDU'NUN İLK VE TEK DİGİTAL TELEVİZYONU
 
Yayında :
 
 
 

Altınordu standardı yükseltecek ve konforu artıracak işlere imza atılıyor.

 

Altınordu standardı yükseltecek ve konforu artıracak işlere imza atılıyor. ‘Bütün Şehir Eşit Hizmet’ anlayışı ile hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi, geniş bir ulaşım ağına sahip olan şehrimizde hummalı bir çalışma yürütüyor.

...ALTIN ORDU BELEDİYESİ ‘BÜTÜN ŞEHİR EŞİT HİZMET’ ANLAYIŞI İLE KESİNTİSİZ ÇALIŞIYOR

 

Altın ordu Belediyemizce şehrimizin dört bir yanında devam eden çalışmalarla ulaşımda standardı yükseltecek ve konforu artıracak işlere imza atılıyor.

‘Bütün Şehir Eşit Hizmet’ anlayışı ile hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altın ordu Belediyesi, geniş bir ulaşım ağına sahip olan şehrimizde hummalı bir çalışma yürütüyor.

Belediyemiz ekipleri sahada yürüttüğü çalışmalarla asfalt seriminden malzemeli yol bakım onarımına, yol genişletmeden yeni yol açılmasına kadar Altınordu’luların hayatlarını kolaylaştıracak birçok çalışmaya imza atıyor. Altın ordu Belediyesinin çalışmaları şehrimizin her yerinde kesintisiz sürüyor.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN, “ALTIN ORDU ÖRNEK BİR ŞEHİR OLACAK”

Belediyenin şehrin dört bir yanında devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını değerlendiren Altın ordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, “Çalışmalarımızın sonunda Altınordu’muz örnek bir şehir olacak” dedi.

İhtiyaç ve sorunları bildiklerini ve çalışmaları bir plan ve program çerçevesinde yürüttüklerini ifade eden Başkan TÖREN, “Altyapıda beklenen yatırımlar belediyemiz tarafından bir plan ve program dahilinde yapılıyor. Başta 22 merkez mahallemiz olmak üzere yılların akut sorunlarını bir bir çözüyoruz. Merkezde ve kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın ihtiyaç, sorun ve beklentilerini biliyoruz. Anlayış ve sabırları için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Yaptığımız planlama ve program doğrultusunda hayata geçecek olan çalışmalarımız sonunda şehrimiz, bütün hemşehrilerimizin beklentilerine cevap verecek altyapısı ve üstyapısı ile konforlu, model, çağdaş huzurlu insanca yaşamın sürdürüldüğü örnek bir şehir olacak.” ifadelerine yer verdi.

MUHTARLARDAN VE VATANDAŞLARDAN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Altın ordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in talimatları ile 92 mahallemizde aralıksız süren altyapı ve üstyapı çalışmaları hem mahalle muhtarları hem de vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Çalışmalarla birlikte yüzlerin güldüğü mahallelerde vatandaşlar, yapılan çalışmalar dolayısıyla Başkanımız Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletiyor.

 
Tarih       : 03 Ekim 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2020

 

ÇAKIR MEDYA GURUP

 
 

 

Mobil Sürüme Geçiş