A52 TV
ORDU'NUN İLK VE TEK DİGİTAL TELEVİZYONU
 
Yayında :
 
 
 

BİZ DEMİŞTİK REZİL OLUYORUZ DİYE

 


...Atv’de biri öğleden önce diğeri öğleden sonra ekrana gelen programlarda Ordu’da yaşanan ve insanların tahammül sınırlarını zorlayan olaylar reyting alabilmek amacıyla ekrana taşınıyor.

A52TV ‘DE YAYINLANAN ARENA PROGRAMINDA YORUMCULARIN DEĞİNDİĞİ KONU OLAN REZİL OLUYORUZ İFADELERİ BASINA YANSIDI.

PROGRAMDA KARADENİZ RADYO TELEVİZYON VE GAZETECİLER DERNEK BAŞKANI CİHAN ÇAKIR ULUSAL KANALLARIN ORDU’DAN ELİNİ ÇEKMESİNİ SÖYLEMİŞTİ.

İSTE EKRANLARDAKİ GÜNCEL REZİLLİKLER

SALİH-NİLÜFER-MERVA ARASINDAKİ İLİŞKİ BOYUT DEĞİŞTİRDİ

ATV ekranlarında hafta içi yayınlanan Esra Erol’da yaklaşık 3 haftadır Kabataşlı Salih Kaya 19 yaşındaki sevgilisi Nilüfer ve karısı Mevla arasındaki tuhaf ilişki işleniyor.

Türkiye’nin konuştuğu Mevla Kaya olayı izleyenlerin başını döndürdü. Esra Erol’un boşanması için yalvardığı Mevla, cuma günü Salih’in elini tutup onunla evliliğini devam ettireceğini söylemişti. Tam Mevla olayı kapandı derken, Mevla iki gözü iki çeşme geri döndü.

Ortaya çıktı ki karısı Mevla ile evine dönen Salih bir gün sonra hemen sapkın ilişkisine dönmüştü. Telefonla aradığı Nilüfer’den istediği yanıtı almış olacak ki pazar günü Mevla’nın karşısına ‘Ben çocuklar için evliliği devam ettiririm sandım ama yapamayacağım. Ben boşanmak istiyorum” demişti. 

Sapkın ilişkinin ortasında kalan Mevla, ‘boşanma” lafını duyunca soluğu Esra Erol’un canlı yayınında aldı. “Ben çok yanıldım”‘ diyen Mevla, “Boşanmak istiyorum” dedi. Esra Erol, “Ben bir kaç ay vermiştim ama 3 gün sürdü’ diyerek durumu özetledi. Mevla’ya doğru yolu göstermek için adeta yalvar yakar olduğunu hatırlatan Esra Erol, “Ben artık sizin ipinizle kuyuya inmem” diyerek Mevla’ya umduğu desteği sunmadı. 

Aldığı karşılıkla büyük şok yaşayan Mevla, Esra Erol’a yalvar yakar oldu.
Esra Erol’a “Şimdi de ben sana elimi uzatıyorum abla tut elimi” dedi. Esra Erol “Ben sana boşanma konusunda yardım edeceğim’ diye söz verdi. 

ATV ekranlarında hafta içi yayınlanan Esra Erol’da yaklaşık 3 haftadır Kabataşlı Salih Kaya 19 yaşındaki sevgilisi Nilüfer ve karısı Mevla arasındaki tuhaf ilişki gündemden düşmüyor. İnternethaber

‘YANIMDA ÇALIŞTIRDIĞIM İŞÇİM, 35 YILLIK KARIMI KAÇIRDI’
 

3 aydır haber alınamayan Ünyeli 49 yaşındaki kadının Müge Anlı’ya yaptığı açıklama şoke etti. S.K., “Aşık oldum, kaçtım” dedi.

Ünye’de 49 yaşındaki 5 çocuk annesi ve 4 torun sahibi S. K., 3 ay önce kayıplara karıştı. Çok sevdiğini söylediği karısına bir türlü ulaşamayan D. K., Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı’nın programına başvurdu. Gözü yaşlı eş D. K., traktörünü kullanması için şoför olarak tuttuğu M. C’nin karısına büyü yapıp kaçırdığını iddia etti. Üstelik M. C., kaçırdığı söylenen S. K.’dan 15 yaş küçüktü ve o da evli, 3 çocuk babasıydı.

Günlerdir canlı yayında karısına dön çağrısı yapan D. K.’ya Müge Anlı, S. K’nın bulunduğu haberini verdi. Canlı yayına bağlanan kayıp eş S. K., “Aşık oldum, kaçtım. Keyfim yerinde. Benim neyim varmış ki, utanacağım” açıklamasını yaptı.

Bu sırada birlikte kaçtığı M. C.’nin eşi de Müge Anlı stüdyosundaydı. S. K., “Kocana iyi baksaydın da kaçırtmasaydın” diyerek şoke etti

 
Tarih       : 12 Şubat 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2020

 

ÇAKIR MEDYA GURUP

 
 

 

Mobil Sürüme Geçiş